Dom na predaj - SC, Ivanka pri Dunaji, Veterná

Cena:

215 000 €

Izby:

info v RK

Lokalita:

SC - Ivanka pri Dunaji

Ulica:

Veterná

Poschodie:

info v RK

Plocha:

114.00 m²

Pozemok:

196.00 m²

Stav:

info v RK


4 izbový (aktuálne 3izbový) rodinný dom - Ivanka Pri Dunaji.

Moderné bývanie v novostavbe v príjemnom prostredí Ivanky pri Dunaji, dvojpodlažný byt v dvojdome o úžitkovej ploche 114 m2, s oplotenou záhradkou o výmere 37 m2, na ktorej sa nachádza terasa s drevenou podlahou.
V cene bytu sú zahrnuté dve parkovacie státia (23,2 m2), ktoré sa nachádzajú vedľa domu v uzavretom areáli s eletkrickou bránou, ďalej predzáhradka o výmere 11 m2, murovaná pivnica s rozlohou 11 m2.
Bol vyhotovený do nadštandardu v novembri 2020, čiže podlieha 5 ročnej záruke na celú stavbu, vrátane všetkých použitých materiálov.
Celá nehnuteľnosť má vlastné programovateľné, podlahové vykurovanie - riadené kotlom umiestneným v technickej miestnosti bytu. Stredová stena medzi bytmi v dvojdome je z kvalitnej tehly, inak je stavba vyhotovená z pórobetónových tvárníc Ytong, ktoré sú 100% prírodným stavebným materiálom s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Celá nehnuteľnosť, vrátane pivnice, je chránená zabezpečovacím systémom Satel Perfecta od firmy Safeguard. Internet a TV je možný od firmy Telekom (optika). Podlahovú plochu v celom byte tvorí veľkoformátová keramická dlažba, s výnimkou izieb na poschodí, kde je použitá laminátová, plávajúca podlaha. Byt ponúka naozaj veľké množstvo úložných priestorov - priestranný šatník, dve vstavané skrine a úložný priestor pod schodiskom. Na všetkých oknách sú použité vonkajšie žalúzie a sieťky proti hmyzu. Tiež sú vybavené nepriesvitnými roletkami pre kvalitnejšie súkromie, estetičnosť, či ochranu pred slnkom v lete. Spálňa je tiež vybavená klimatizáciou.
Kuchyňa a kúpeľňa boli vyhotovené z kvalitných materiálov a s prihliadnutím na požiadavky moderného dizajnu. Samozrejmosťou je doloženie všetkých revíznych správ a dokumentov prislúchajúcich k bytu aj ku všetkým použitým materiálom, ktoré slúžia ako záručné listy. Mesačné náklady na bývanie sú približne na úrovni 130 eur (zahŕňa tiež poplatky pre správcovskú spoločnosť, ktorá sa stará o celý objekt). Byt ponúka svojím majiteľom príjemné bývanie v uzavretom areáli, v tichej časti na začiatku obce Ivánka pri Dunaji, len 3 km od Bratislavy.
Doprava do obce je momentálne bezproblémová a po otvorení pripojenia na D4 a rovnako križovatky Triblavina sa táto situácia ešte zlepší (budúci majiteľ bude mať 2 alternatívy napojenia na obchvat).
Dispozičné riešenie bytu: 1. NP: - vstupná chodba s veľkou rohovou vstavanou skriňou - obývacia izba spojená s kuchynskou časťou a výstupom na záhradku a terasu - technická miestnosť - skladový priestor pod schodami - "hosťovské" WC s umývadlom 2.NP: - chodba so vstavanou skriňou - spálňa s veľkou šatníkovou časťou, ktorá vznikla spojením dvoch izieb (čím sa dosiahla výmera izby 24 m2) - izba - kúpeľňa s vaňou.

K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte – 0917 678 096 - asistent@orbis-rk.sk