Mgr. Martina Horváthová

Mgr. Martina Horváthová

Mgr. Martina Horváthová

„Vy potrebujete, my zabezpečíme“

  • Zakladateľka a konateľka firmy
  • Viac ako 15 ročné skúsenosti s realitami
  • Osobný prístup vždy na prvom mieste

Je nám potešením, že ste navštívili našu stránku, ktorá býva vstupnou bránou priamo k nám do našej kancelárie. Postaráme sa a sprostredkujeme Vám služby tak, aby sme Vám čo najviac pomohli, ale hlavne uľahčili Vaše kroky pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti. Veď už toto samotné rozhodnutie je VEĽKÝ KROK, preto sme tu pre VÁS.

Dovolím si pridať pár osobných postrehov. Realitnej činnosti sa venujem 15 rokov. Moja práca je zároveň môj koníček, teším sa z každého jedného klienta, ktorého som stretla v priebehu mojej maklérskej kariéry. Mnoho klientov sa časom zmenilo na kamarátov.

Veľmi ma teší, že práca makléra sa za posledné roky vyprofilovala na službu, ktorú čoraz viac ľudí využíva v dnešnej uponáhľanej dobe. Často klientom hovorím, keď sa im proces prevodu vlastníckeho práva zdá náročný, strácajú sa v informáciách, termínoch a ďalších krokoch, že pre mňa to je rutina. Profesne sa venujem iba tejto činnosti, zatiaľ čo oni sa môžu pokojne venovať svojej práci, rodine či koníčkom.

Na záver, portfólio našich činnosti je pestré a neustále sa zväčšuje, sme pripravení pomôcť či už s predajom, prenájmom, často robíme i zastupujúceho agenta pri hľadaní konkrétnej nehnuteľnosti pre klientov, fotíme, dekorujeme, vystavujeme ohodnotenia pre úrady, pomáhame s financovaním....

Tešíme sa a Vážime si každého klienta, ktorý využije služby našej kancelárie.

Naše referencie

Beáta Slovíková

S pani Horváthovou som nadmieru spokojná. Spolupracujem s ňou dlhodobo. Vždy mi nájde dobrých podnájomníkov do bytu, s ktorými som spokojná. Na ich výbere si dá záležať.

Veronika Š.

Moja pracovná aj ľudská skúsenosť s pani Horváthovou bola myslím si nadštandartná, je to skvelý profesionál na úrovni so všetkým, čo k tomu patrí. Má skutočne prehľad, množstvo skúseností, ktoré pomôžu záujemcom o nehnuteľnosť pri rozhodovaní a pre mňa osobne bola veľmi veľká pomoc aj sprevádzanie celým procesom od čerpania hypotekárneho úveru až po kataster. Pani Horváthová je veľmi milá, akčná, seriózna, čo sľúbi, to dodrží a je ochotná reagovať na komunikáciu aj v neskorých hodinách, čo nie je celkom bežné. Jej služby odporúčam všetkými desiatimi.

Ivana Trginová

Sluzby pani Horvathovej som využila ja aj moja rodina opakovane a planujem ich vyuzit aj v buducnosti, pretoze som bola vzdy nadmieru spokojna. Vdaka pani Horvathovej som predala nehnutelnosti vzdy rychlo a hladko, za vybornu cenu a vyriesila za mna aj necakane problemy, ktore riesit nemusela. Bola vzdy velmi mila, profesionalna, proaktivna a vedela zodpovedat kazdu otazku aj co sa tyka financovania, poistenia a pravnej stranky kupi a predaja nehnutelnosti, takze urcite jej sluzby vysoko odporucam.

Martin L.

Rád by som vyjadril vďaku pani maklérke Martine Horváthovej za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri realizácii nákupu a predaja mojej nehnuteľnosti. Vždy v plnom nasadení, s úsmevom, ochotná a pripravená vyriešiť problémy a ťažkosti, ktoré sa počas realitného obchodu vždy vyskytnú. Prajem jej veľa úspechov, spokojných klientov a viem na koho sa môžem v budúcnosti spoľahnúť.

Milada M.

Skúsenosť s prácou realitnej kancelárie máme s manželom viac ako 12rokov. Cez RK sme nehnuteľnosti aj predávali aj kupovali. Vždy mám realitná maklérka, p.Horváthová, poskytla profesionálne poradenstvo a odporúčania, ktoré nám pomohli sa zorientovať v situáciách. Čo je dôležité povedať, že pre nás bolo dôležité predať a kúpiť v jednom momente. Celý predaj aj kúpa prebehli naprosto hladko, bez akýchkoľvek zaváhaní alebo nepríjemných situácií či otázok. Spoluprácu môžeme len odporúčať.

Nájdete nás aj na týchto portáloch

Nehnuteľnosti Sk Logo AReality Sk Logo Topreality Sk Logo Byt Sk Logo